logo

Outwork

  1. podstatné jméno:
    práce mimo kancelář
  2. sloveso:
    pracovat tvrději, rychleji nebo déle než někdo jiný

O nás

Outwork Culture je firma zaměřená na vzdělávání v oblasti IT a soft skills. Mimo jiné se specializujeme na zvýšení efektivity práce online.

Kdo jsme?

Jsme tým tří lidí - Tereza, Karel a Vojtěch, kteří mají zkušenost s prací mimo kancelář a nejsou spokojení s tím, jak to v reálu ve firmách funguje. Protože máme všichni k určité formě vzdělávání blízko, ať už jako pedagogové nebo koučové, rozhodli jsme se s tím něco dělat a založili tento projekt. Naším cílem je jednoduše a nenásilně pomoci firmám přejít na práci mimo kancelář - práci online. Zaměřujeme se na oblast informačních technologií, ale i na práci s motivací a rozvoj Soft skills pomocí systemického koučinku. V této oblasti nám je mimo jiné také velkou oporou kapacita v oboru koučinku a motivace Mgr. Pavla Pavlíková, PCC.

Karel - foto
logo
Informační
technologie

Bc. Karel Zavadil

Karel je vývojář software s více než 15 letou praxí. Práce online je pro Karla denní chléb, za tu dlouhou dobu si zkusil práci v korporátech i v malých firmách a zná dobře úskalí online komunikace. V současné době vedle práce pro Outwork Culture studuje na ČVUT obor Projektové řízení inovací a ve volném čase jezdí na kajaku nebo střílí z luku.

S Karlem se setkáte zejména na školeních zaměřených na používání moderních technologií, bude Vám také pomáhat s výběrem a nastavením software nebo se systémovými integracemi. Kontaktovat jej můžete přes email Pro zobrazení e-mailové adresy zapněte Javascript..

Ing. Tereza Andršová

Tereza na vysoké škole studovala Marketing a Management, ale přesto její první profesní kroky vedly ke vzdělávání, a to právě vzdělání těch nejmenších. Během studia se začala živit jako pedagog na základní škole, kde se pět let věnovala jak přímé, tak i nepřímé pedagogické činnosti, primárně na druhém stupni. Prý v jejím podání hudebka i matika patřily mezi oblíbené předměty a láska i chuť k učení jí zůstaly. Po ukončení studia se Tereza začala naplno věnovat marketingu. Poslední necelé čtyři roky působila v oblasti sportu a starala se o marketing zahraničních značek sportovního oblečení a vybavení na českém trhu.

Nyní je Tereza naše spojka s vnějším světem. Stará se nám o marketing a PR, ale také o kontakt se zákazníky a veškerou administrativu s tím spojenou. Jinými slovy, když budete něco potřebovat, stačí napsat na email Pro zobrazení e-mailové adresy zapněte Javascript..

Tereza - foto
logo
Marketing, PR a administrativa
Vojtěch - foto
logo
Systemický koučink a Motivační mapy

Vojtěch Handrych

Vojtěch se již více jak deset let živí obchodováním na finančních trzích. Protože je Vojtěch velmi všestranný člověk, rozhodl se ještě navíc věnovat koučinku. Stal se akreditovaným koučem na systemický koučink a Motivační mapy a nyní se primárně věnuje rozvoji motivace a interpersonálních dovedností (soft skills) u svých klientů.

V rámci jeho působnosti u nás se s Vojtěchem setkáte při různých webinářích a workshopech na téma motivace a rozvoj soft skills. Pokud byste ho chtěli kontaktovat, tak můžete napsat na email Pro zobrazení e-mailové adresy zapněte Javascript..

Mgr. Pavla Pavlíková, PCC

Pavla je zkušenou koučkou. Má praxi jak z malých firem (projektová manažerka vzdělávací společnosti), tak z velkých nadnárodních společností (HR manažerka farmaceutické firmy) i s vlastním podnikáním. Koučování se věnuje od roku 2002 (interní kouč) a od roku 2006 profesionálně jako externí kouč a konzultant.

V dubnu 2008 získala akreditaci u ČAKO akreditovaný kouč a v březnu 2015 Professional Certified Coach u ICF.

Pavla s námi spolupracuje externě. Má vlastní společnost INNERGY, s.r.o., která je zaměřená na úspěšné zvládnutí manažerské role, uplatnění principů a technik systemického koučování v práci s lidmi a posílení osobního leadershipu.

Pavla - foto
logo
Spolupracuje
s námi